Сім’я учасника АТО з Тернопільського району отримає пільговий кредит для придбання квартири у новобудові

Обласною державною адміністрацією продовжується реалізація обласної програми кредитування молодіжного житлового будівництва в Тернопільській області, яка надає можливість отримати власне житло для молодих сімей та одиноких молодих громадян регіону.
Щодо забезпечення житлом учасників АТО, то на забезпечення житлом їх сімей буде спрямовуватись не менше 50 відсотків кредитних ресурсів програми, передбачених обласним бюджетом на поточний рік.
Надію покращити житлові умови змогла здійснити ще одна молода багатодітна сім’я учасника АТО з Тернопільського району. Регіональним управлінням Держмолодьжитла завершується оформлення для сім’ї Петра Пащака пільгового довготермінового житлового кредиту на суму 734,5 тисяч гривень за кошти обласного бюджету для придбання квартири у новозбудованому багатоквартирному житловому будинку по вул. С. Стадникової у м. Тернопіль.
Загалом за умовами обласних програм з 1999 року надано 63 пільгових житлових кредитів на які з обласного бюджету профінансовано 9 мільйонів 488 тисяч гривень.
У 2021 році для житлового кредитування обласним бюджетом передбачено понад 1,5 мільйонів гривень і за результатами його виконання ця сума може бути збільшена.
Бажаючим покращити якість проживання пропонуємо звертатись до Тернопільського регіонального управління Держмолодьжитла. Також молоді сім’ї, одинокі молоді громадяни, педагогічні працівники, учасники АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи можуть отримати інформацію з питань кредитування будівництва (придбання) житла відповідно до умов інших місцевих та державних житлових програм. Додаткову інформацію розміщено на сайті http://tr.molod-kredit.gov.ua, консультації надаються з понеділка по п’ятницю із 9.30 до 13.00 та із 13.45 до 16.15 за телефоном 43-09-78 та за адресою – м. Тернопіль, вул. Грушевського, буд.8, кабінети 444 та 445.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська