Сьогодні на Тернопільщині стартує найбільша в Україні молодіжна теренова гра

Сьогодні на Тернопільщині, поблизу села Антонівці Кременецького району, стартує найбільша в Україні молодіжна військово-патріотична теренова гра «Гурби – Антонівці».

Організовує її Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Гра буде проводитися з 7-10 травня.

77 років тому, в лісах поруч з селом Антонівці та урочищем Гурби, воїни УПА дали найпотужніший бій червоним загонам НКВС.

Зараз в цих місцях щороку молодь приїжджає на нетиповий вишкіл – теренову гру Гурби-Антонівці.

Дві команди вступають в протистояння, яке триває 60 годин без перерви на якісний сон та приготування їжі, в нестійких погодних умовах: від спеки до ранкових заморозків.

Гурби-Антонівці — це передусім концентроване об’єднання ідейної молоді, справжніх людей.

Тут навчались тримати лаву майбутні члени та сотники Самооборони Майдану, багато учасників Гурб, які приїздили до 2014 року, пішли добровольцями на війну, а дехто з них, на жаль, загинув.

Тут не вчать користуватися зброєю чи надавати домедичну допомогу. На Гурбах відпрацьовується командна робота, злагоджені дії малих і великих груп, взаємодія людей з різним життєвим досвідом.

На Гурбах виходять з власної зони комфорту – борються зі своїми слабкостями та страхами.

Тут доводиться діяти, будучи мокрим до нитки під багатогодинною зливою, або в суцільній темряві вночі, коли кожен зайвий рух може видати твоє місце розташування.

На Гурбах треба думати над тактикою і довіряти стратегії провідника, якому випало вести команду до перемоги, – в першу чергу, над собою.

 


Джерело | МНК

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська