Сьогодні Тернопільський адмінсуд розгляне скаргу однієї з партій на рішення ТВК

Тернопільський окружний адміністративний суд розгляне сьогодні позов Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» до Збаразької міської територіальної виборчої комісії.

Партійці вимагають скасування постанови ТВК та зобов’язання вчинити певні дії.

Раніше спостерігачі громадянської мережі «ОПОРА» повідомляли, що 25 вересня Збаразька міська територіальна виборча комісія прийняла рішення про відмову в реєстрації кандидатів у депутати включених до єдиного та територіальних виборчих списків організацій партій ВО «Батьківщина» та «Громадянська позиція».

Своє рішення комісія мотивувала порушеням вимоги до їх формування, а саме ті, що стосуються збереження гендерної квоти.

«Має бути почерговість», – сказала в коментарі представнкам ОПОРИ голова комісії Любов Напованець.

«Голова Збаразької міської ТВК розповіла, що такі ж порушення щодо формування територіального списку були зафіксовані з боку організації партії «Громадянська позиція». У списку із восьми кандидатів, шосту та сьому позицію займали жінки, а восьму – чоловік.  Крім цього програма партії не була завірена печаткою. Відповідно Збаразька ТВК прийняла рішення відмовити у реєстрації цій партії», – повідомили в «ОПОРІ».

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська