Сьогодні в Тернополі відбудеться загальноміська толока

Тернопільська міська рада запрошує усіх охочих долучитися 23 квітня до загальноміської толоки на території Тернопільської громади.

Зі слів міського голови Сергія Надала, під час цієї екологічної акції будуть прибрані зелені зони у місті і населених пунктах громади та висаджені нові зелені насадження.

«Передбачається очищення прибудинкових, прилеглих та закріплених територій, парків, скверів, придорожніх зелених зон у різних куточках міста і в селах нашої громади, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та прибирання прилеглих території до котелень і теплових підстанцій із залученням працівників ОСББ, комунальних закладів і підрозділів міської ради, підприємців, педагогічних колективів садочків, шкіл та училищ, громадських організацій», – зазначив Сергій Надал.

Під час толоки заплановано також висадження нових дерев та чагарників у парку ім. Тараса Шевченка та в парку Національного відродження.

Охочим приєднатися необхідно звернутися в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології за номером телефону (0352)52 58 48 або безпосередньо до Вашого балансоутримувача.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська