Спеціалісти Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують моніторингові обстеження та позапланові перевірки підконтрольних об’єктів

Спеціалісти районних управлінь Держпродспоживслужби в Тернопільській області продовжують моніторингові обстеження та позапланові перевірки підконтрольних об’єктів. В ході відвідувань суб’єктів господарювання фахівці проводять роз’яснювальну роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів в умовах карантину по COVID-19. Також реагують на порушення.

Станом на 30 вересня 2020 року, спеціалісти Тернопільського міського та районних управлінь Держпродспоживслужби в Тернопільській області перевірили 17177 суб’єктів (об’єктів) господарювання на території області та, через виявлені порушення, склали 509 адміністративних протоколів.

Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області інформує про результати перевірок стану дотримання карантинних заходів працівниками Держпродспоживслужби на території Тернопільської області.

Станом на 30 вересня 2020 року:

перевірено суб’єктів (об’єктів) господарювання – 17177;

виявлено порушень – 3158;

складено адміністративних протоколів – 509;

складено приписів – 3967.

Зокрема, працівники Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в складі робочих груп спільно з представниками Тернопільського міського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області в період з 28.09.2020р. по 29.09.2020р провели інспекторські візити з дотримання умов карантину у 5-ти великих торгових центрах міста Тернополя.

За результатами обстежень, за недотримання карантинних вимог згідно з Постановами Головного державного санітарного лікаря України та Кабінету Міністрів України, склали 5 протоколів за статтею 44/3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Спеціалісти Гусятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Тернопільській області 28 вересня провели 4 обстеження в закладах торгівлі непродовольчими товарами.

Порушень не виявили, надали інформаційні матеріали та провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил роботи під час карантину в зв’язку з коронавірусною інфекцією.

28 вересня спеціалісти Тернопільського районного управління проведено позапланове обстеження КЗ НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІст.- ДНЗ” (с. Лозова, вул. Грушевського, 61). Порушень не виявили.

29 вересня спеціалісти Тернопільського районного управління Держпродспоживслужби провели моніторингові обстеження 3-х закладів торгівлі промисловими товарами та 1 перукарні в смт. Велика Березовиця. Порушень не виявили.

30 вересня спеціалісти Тернопільського районного управління обстежили 3 продовольчих магазини у с. Великі Гаї. Порушень не виявили.

28-29 вересня спеціалісти Кременецького районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області здійснили 19 моніторингових візитів щодо дотримання протиепідемічних заходів на час карантину. Зокрема, обстежили 8 закладів торгівлі непродовольчими товарами та 11 закладів торгівлі продовольчими товарами.

На 3-х об’єктах виявили порушення, а саме: недотримання маскового режиму, не організовано централізований збір ЗІЗ, відсутність інформування щодо карантинних обмежень. Суб’єктам господарювання надали рекомендації щодо їх усунення.

29 вересня спеціалісти Підгаєцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели позапланові обстеження 2-х закладів торгівлі. Надали пропозиції щодо роботи в умовах карантину та роздали інформаційні листи.

Також фахівці провели моніторингові обстеження  і  роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних заходів  у 3 закладах торгівлі продовольчими товарами та в 1 закладі торгівлі промисловими товарами. Порушень не виявили. Надали пропозиції щодо роботи в умовах карантину та вручили інформаційні листи.

 

Тривають спільні моніторингові обстеження фахівців Збаразького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, працівників поліції та фахівців органів місцевого самоврядування на території району.

Зокрема, обстежили заклади торгівлі продовольчими товарами, громадського харчування, стоматологічний кабінет, перукарні та гуртожиток Вишнівецького професійного ліцею щодо дотримання карантинних та протиепідемічних заходів.

Виявили недоліки на двох об’єктах, спільно з працівниками поліції, на винних осіб склали протокол за ст.44-3 КУпАП.

 


Джерело | ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська