Спльонтані дороги додому – на Тернопільщині оголосили  конкурс до 85-річчя відомого митця

З нагоди 85-річчя від дня народження нашого геніального уродженця Тернопільщини Івана Марчука Лановецька громада оголосила про проведення літературно-мистецького конкурсу «Спльонтані дороги додому».

«На конкурс приймаються літературні твори, написані за мотивами творчості Івана Марчука: вірші (до 3 віршів, до 32 рядків кожний) або есе (обсягом до 3000 знаків з пробілами) від одного учасника. А також художні твори: по 1 художній роботі (малюнок, скульптура) від одного учасника», – розповіли у пресслужбі ОТГ.

Мова творів — українська. Вік учасників — необмежений.

Учасників найкращих конкурсних робіт буде відзначено грамотами та цінними подарунками від Лановецької міської ради, а їхні твори будуть видані у тематичному друкованому художньому довіднику.

Конкурсні роботи приймаються до 2 травня 2021 року за адресою: Культурний центр Єловицьких, вул. Незалежності, 15, м. Ланівці, 47402; або в електронному варіанті: e-mail: jelowycki@ukr.net Контактний телефон: 0969875992.

Постать Івана Марчука є однією із знакових в сучасному українському мистецтві. Художник створив власний унікальний абстрактний стиль «пльонталізм». Його полотнами захоплюється увесь світ, а твори експонуються у найкращих музеях світу та цінуються колекціонерами. За версією британської газети «The Daily Telegraph» Іван Марчук входить до рейтингу 100 геніїв сучасності.


Джерело | Лановецька ОТГ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська