Справу двох студентів з Тернопільщини, підозрюваних в торгівлі людьми, передано до суду

Оперативники передали до суду кримінальне провадження щодо двох студентів з Тернопоя, підозрюваних у продажі дівчат в сексуальне рабство.

20-річний чоловік та 21-річна, які навчалися в одному вузі, започаткували нелегальний бізнес в 2017 році.

«Дует через мережу інтернет шукав бажаючих працювати у Туреччині та Об’єднаних Арабських Еміратах. Куди саме мали їхати дівчата, визначали самі “покупці” живого товару. За дівчину, яка підходила для виїзду у Туреччину, роботодавець отримував від 500 доларів до тисячі, а за Дубаї – від тисячі до двох тисяч умовних одиниць», – розповіли у поліції.

У лютому 2018, коли дівчата мали вилітати на роботу, їм завадили зробити це тернопільські оперативники й представники державної прикордонної служби України.

Слідство тривало впродовж двох років,

Весь цей час підозрювані у торгівлі людьми перебували під домашнім арештом.

Дует затримали та оголосили підозру. У ході подальших слідчо-оперативних заходів встановили ще двох жертв торговців людьми.

В 2018 році підозрювані відправили в АОЕ 26-річну тернополянку. Їй сказали, що працюватиме танцівницею, але коли вона приїхала в Емірати, у неї відібрали документи та змусили займатися проституцією. Повернутися на батьківщину допоміг один із клієнтів.

Ще одній жертві дуету завадили правоохоронці поїхати в Туреччину.

За даними фактами працівники поліції відкрили ще одне кримінальне провадження за статтею 149 частина 2 ККУ.

За п’ять фактів тернопільські торгівці людьми уже відбувають покарання, ще за двома відповідатимуть у суді при повторному розгляді справи.

о.р.

 


Джерело | Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська