Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

«Срібло» і одну «бронзу» привезли Тернопільські дзюдоїстки з Києва

Днями у Києві пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху. Участь у змаганнях брали близько півсотні найсильніших дзюдоїстів з дванадцяти областей України та міста Києва.

Команду Тернопільського регіонального центру та ДЮСШІ «Інваспорт» репрезентували чотири спортсменки: Вікторія Брухівська, Софія Волянюк, Галина Винниченко та Марія Бала. В результаті у своїх вагових категоріях спортсменки показали такі результати:

• в/к 48 кг Вікторія Брухівська (учениця Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру) посіла четверте місце;
  • в/к 57 кг Волянюк Софія (учениця Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру)здобула срібну нагороду і зайняла ІІ місце;
  • в/к 70 кг Галина Винниченко (м.Теребовля) стала бронзовою призеркою, посівши ІІІ місце;
  • в/к + 78 кг майстер спорту України Бала Марія (м.Теребовля) завоювала срібну нагороду і зайняла ІІ місце.

Підготовку спортсменів до змагань здійснював Заслужений тренер України Леон Уруський, – повідомляє регіональний центр «Інваспорт».