Стало відомо, що буде з бруківкою в центрі містечка на Тернопільщині

Впродовж 2018 – 2020 років у Службу автомобільних доріг у Тернопільській області надходили листи від громадян, які скаржилися на деформовану бруківку в центрі Теребовлі та вимагали її замінити асфальтом.

Проте були й ті, хто проти асфальтного покриття.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Тернопільській області тепер щодо питання бруківки в Теребовлі знайшли компромісне рішення.

“Ремонт траси М-19 Доманове–Ковель–Чернівці–Тереблече – пріоритетне завдання дорожників Тернопільщини. Служба автомобільних доріг у Тернопільській області врахувала пропозиції і прихильників демонтажу бруківки, і противників. Після детального вивчення проблеми, наші фахівці запропонували провести у місті Теребовля капітальний ремонт 1,5-кілометрової проблемної ділянки. Бруківку перестелять на тверду бетонну основу, комунікації під дорогою перенесуть”, – йдеться у повідомленні відомства у фейсбуці.

Втім капітальний ремонт – окремий вид робіт і він вимагає проведення окремої процедури закупівлі. Через те, що під дорогою, всупереч закону та нормам, пролягають комунікації, провести цей ремонт у 2020 році неможливо.

Служба автомобільних доріг проведе цьогоріч тендер на роботи в Теребовлі. Реалізація капремонту відбудеться у 2021 році.

Як повідомляла “обласТь”, НА ЗБОРІВЩИНІ РЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ, ЯКА ДАВНО ОЧІКУВАЛА НА ЦЮ ПОДІЮ


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська