Студенти на Тернопільщині розробили сайт для допомоги Монастириській районній лікарні

На базі факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету в рамках зимової  IT-школи створили проект децентралізованої краудфандингової платформи «Axilium».

У зв’язку зі складною ситуацією, яка склалася в країні (COVID-19), студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій вирішили приєднатися до волонтерів, які допомагають у важкий час по всьому світу. Було прийнято рішення використати сайт у благодійних цілях, так як на час введення карантину сайт був готовий до використання.

Оскільки на Тернопіллі епіцентром коронавірусної хвороби став Монастириський район, студентським активом та викладацьким колективом було прийнято рішення про збір коштів на потреби Монастириської районної лікарні. Студенти факультету сконтактували з представниками медичної установи аби отримати потрібну інформацію та реквізити, які потрібно вказати на сайті. Було оримано лист-відповідь з необхідними даними. Функціонал сайту дає можливість лікарні переглядати хто і скільки коштів переслав в якості допомоги, і подякувати благодійникам, – повідомляють на сайті ТНЕУ.

Довідково: керівники проекту: к.е.н., доцент кафедри КН  Гончар Л. І., к.т.н., доцент  кафедри КН Мельник А. М.  До виконання проекту були залучені також випускники шкіл – Дем`янюк  Даниїл (Тернопільська класична гімназія) та Шкіра Ярослав (школа-ліцей №6 ім. Назарія Яремчука).  Головним завданням проекту є створення потенційної краудфандингової платформи для України  як  інструмента для фінансування інвестиційних проектів та активізації підприємницької діяльності й реалізації інноваційних, соціальних, культурних проектів або бізнес-проектів.

У  перспективі є бажання  використати створений ресурс і для інших установ, які потребують фінансової допомоги, – йдеться у повідомленні на сайті ТНЕУ.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська