Студенти тернопільських університетів йдуть на дистанційне навчання

Керуючись рішенням Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 та на виконання рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тернопільської обласної державної адміністрації та задля безперервності освітнього процесу в ТНЕУ  переводять студентів денної та заочної форм навчання ТНЕУ, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації та підготовчого відділення, на період з 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. з контактної (лекції і практичні заняття) форми навчання на дистанційне навчання з використанням платформи “Moodle” та інших інформаційно-комунікаційних технологій, – повідомив у фейсбуку Тернопільський національний економічний університет. Також обмежено проведення масових заходів на території ТНЕУ з 12.03.2020 р. до 03.04.2020 р.

“Заняття для студентів денної та заочної форм навчання у період з 12.03.2020 до 03.04.2020 будуть проведені згідно розкладу в режимі онлайн в середовищі ATutor”, – повідомили на сайті Тернопільського національного технічного університету імені Пулюя. 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка тимчасово переходить на дистанційну форму навчання. Центру дистанційного навчання ТНПУ доручено забезпечити для студентів можливість дистанційного освоєння навчальних дисциплін, а для викладачів створення умов для проведення дистанційних занять. Детальні інструкції щодо організації навчального процесу дистанційно будуть виставлені на сайті ТНПУ”, – повідомила адміністрація навчального закладу.

“Відповідно до рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, яке відбулося 11 березня 2020 року, в Тернопільському національному медичному університеті призупинено навчальний процес. Такі заходи вжито згідно з урядовими рішеннями, яких необхідно дотримуватись через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19″, – таку інформацію розмістили на сайті ТНМУ імені Горбачевського. Тут працюватимуть за системою MOODLE.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська