Студенти з Тернопільщини розповіли про ставлення до дистанційного навчання

У Теребовлянському коледжі провели опитування студентів щодо дистанційного навчання.

Аби дізнатися ставлення студентів до дистанційного навчання психологічна служба Теребовлянського коледжу культури і мистецтв провела опитування студентів. Участь у ньому взяли всі курси.

49,3% студентів вважають, що їм неважко навчатися дистанційно, 34% – складно, а 16,7 – не знають.  Визначили опитувані й найголовніші труднощі онлайн навчання. Це – «Складно зосередитись вдома», «багато завдань», «повільний інтернет».

69,3% студентів повідомили, що виконували усі завдання, 18% – інколи, а 8,7% – тільки зі спеціальності. 4% зізналися, що ні.

Щодо успішності, то 61,1% опитаних вважає, що вона не змінилася, 17,4% – покращилася. А 21,5% студентів констатує, що успішність знизилася.

На запитання «Чи хотів би ти продовжити навчання дистанційно?» більшість (68,7%) відповіли: «Ні, хочу в коледж». 31,3% вважає, що дистанційне навчання «це круто».

Як повідомляла “обласТь”, ТЕРНОПІЛЬСЬКІ СТУДЕНТКИ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ВИСОКИЙ КЛАС ПЕРЕКЛАДАЦЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська