На Тернопільщині судитимуть чоловіка, підозрюваного в торгівлі конфіденційною інформацією

На Тернопільщині завершено розслідування щодо жителя одного із сіл Бучацького району, який продавав бази даних з конфіденційною інформацією.

Чоловіка підозрюють у несанкціонованому збуті інформації з обмеженим доступом, яка зберігається на носіях інформації в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства.

«За даними досудового розслідування, зловмисник розміщував у «Телеграмі» оголошення щодо продажу конфіденційної інформацію про фізичних осіб та надсилав їх користувачам месенджера», – повідомили у пресслужбі прокуратури області.

За попередньо обумовлену плату мешканець Бучацького району пересилав замовнику із власного комп’ютера дані окремих підприємств, установ та організацій, які містили прізвища, імена осіб, адреси, дати та місце їх народження, паспортні дані, сімейний стан, номери телефонів.

Під час обшуку правоохоронці вилучили носій інформації персонального ноутбука марки ASUS із базами даних підприємств на ньому.

 

о.р.


Джерело | Прокуратура Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська