Суд відправив на 7 років за ґрати жителя Тернопільщини, який вбив свою дружину

7 років за ґратами проведе житель Теребовлянського району, який завдав дружині смертельної травми ножем.

«Тернопільський апеляційний суд погодився із позицією обвинувача й залишив без змін вирок суду першої інстанції, не задовольнивши апеляційної скарги захисника обвинуваченого – жителя с. Підгайчики Теребовлянського району, який завдав смертельних тілесних ушкоджень ножем дружині під час побутового конфлікту», – повідомили у прокуратурі області.

Прокурор Тернопільської обласної прокуратури довів у суді, що 13 травня 2017 року обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, сварився зі своїм пасинком. Коли сварка переросла у бійку, жінка намагалась зупинити чоловіків й припинити її, ставши між ними.

Під час хаотичного руху усіх учасників конфлікту нетверезий господар будинку узяв до рук ножа і завдав ним удару дружині у праву частину грудей.

За його словами, він не передбачав можливості заподіяння своїми діями смерті потерпілій, проте жінка померла від крововтрати через травму.

Судом першої інстанції обвинуваченого визнано винним в інкримінованому злочині та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.

За наслідками апеляційного розгляду вирок суду першої інстанції залишено без змін.


Джерело | Прокуратура Тернопільської області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська