Священники з Тернопільщини молилися в італійській Болоньї за мир в Україні

Адміністратор Марійського духовного центру «Зарваниця» о. Ігор Засійбіда та протоієрей, парох церкви Святого Миколая м. Тернополя й будівничий сакрального комлексу “Український Єрусалим” о. Любомир Зозуляк відвідали українську парафію Святого Михаїла у м. Болоньї (Італія).

Священники долучилися до спільної молитви за Україну, яку очолив  архиєпископ і митрополит Болоньї Маттео Марія, Кардинал, Дзуппі.

Молитва за мир в Україні та світі тривала на заклик Святішого Отця Папи Франциска.

«Зустрів високоповажних гостей декан Флорентійсько-Болонського деканату о. Михайло Бойко. Після спільного молитовного благання кардинал приступив до копії Чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої й разом з душпастирями та парафіянами поручив опіці Пресвятої Богородиці весь український народ», – повідомили у пресслужбі МДЦ «Зарваниця».

У пастирському слові  архиєпископ висловив свою підтримку українцям та наголосив, що Вселенська Церква, а в тому числі й архиєпархія Болоньї єднаються у молитві за мир та припинення війни в Україні.

Від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка о. Ігор Засійбіда запросив кардинала відвідати Україну та Марійський духовний центр «Зарваниця».


Джерело | МДЦ "Зарваниця"

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська