«Святкування Пасхи дома убезпечить від стрімкого ривка епідемії», — Володимир Труш

Період, коли люди залишаються дома, неабияк ефективно впливає на спад коронавірусної інфекції. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«За останні вихідні, під час яких було запроваджено більш жорсткі обмеження та рекомендовано виходити з дому лише у разі крайньої потреби, на Тернопільщині вдалося суттєво збавити темпи поширення цієї небезпечної недуги. Ситуація стабілізувалася. Відтак, щоб не звелася нанівець вже виконана робота, вкрай важливо залишатися вдома на Великодні свята, а згодом й на поминальні дні. Саме це убезпечить нас усіх від стрімкого ривка епідемії. А нехтування цим простим правилом призведе до ще більш жорстких карантинних обмежень», — переконаний очільник області.

На цей період в області застосовуватимуть додаткові заходи, а правоохоронні органи працюватимуть у посиленому режимі.

«Обов’язок кожного з нас — втримати ситуацію на стабільному рівні. Якщо ми цього не зробимо, карантин продовжиться на значно триваліший термін. Обмежувальні заходи торкнуться ще більшої кількості компаній та підприємств. Бізнес й надалі не зможе повноцінно функціонувати», — наголосив Володимир Труш.

Варто зазначити, у ці дні в містах проводитимуть санітарну обробку вулиць, тож це ще одна з причин залишитися вдома.

Для уникнення масового скупчення людей, власникам закладів роздрібної торгівлі рекомендується призупинити свою діяльність.

У той же час на теренах області активно проводитимуться соціальні акції. У рамках проекту «Підтримка родини» великодні набори на даний час вже отримують дитячі будинки сімейного типу.

Важливо, що Всеукраїнська Рада церков погодилася проводити богослужіння у режимі відео-трансляції. Більшість представників церков заявили, що рекомендуватимуть вірянам святкувати Великдень вдома. Аналогічні рішення прийняли у багатьох країнах світу.

Анонс відео-трансляцій з головних храмів: Великодні богослужіння та освячення пасок у прямому ефірі телеканалу Тернопіль1

Пасхальна утреня та Божественна літургія з каплиці Кафедрального собору Тернопільська єпархія Православної Церкви України розпочнеться в ніч з 18 на 19 квітня.

У неділю вранці з 7:30 віряни зможуть долучитись до святкових богослужінь та освячення пасок у Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ у Києві

Пряме включення святкової божественної літургії Світлого понеділка з Архикатедральний Собор НЗПБ – Тернопіль дивіться 20 квітня о 10 годині.

🔰Цьогоріч ми мусимо відмовитись від традицій святити паску в храмі і ходити в гості до рідних. Зробимо це заради тих,…

Опубліковано Тернопільська обласна державна адміністрація Четвер, 16 квітня 2020 р.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська