Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Танцювальний колектив з Тернопільщини виборов “золото” на Всеукраїнському фестивалі у Києві

Дитячий танцювальний колектив “Сузір’я” Джуринської мистецької школи з Тернопільщини виборов перше місце на Всеукраїнському фестивалі у Києві. 

Танцюристи дитячого колективу «Сузірʼя» Джуринської мистецької школи разом із керівником Юлією Вівсяник мали змогу змагатися за золото на одному з наймасштабніших танцювальних фестивалів України «Дикі танці».

Конкурс проходив у два тури. Перший тур проводився у всіх великих містах України, таких як: Вінниця, Кропивницький, Полтава, Львів, Чернівці, Київ, Дніпро, Одеса та інших. Для першого туру, 9 грудня 2023 року, колектив обрав місто Чернівці. На змаганнях були конкурсанти не лише з Чернівецької області, а й з багатьох західних областей України. У першому турі колектив здобув перемогу у своїх категоріях: середня група з постановкою «Ой, мамцю!» та солістки Олександра ДЮК і Наталія ГРУШЕВСЬКА, які також вибороли золото.

Отже, за результатами першого туру, колектив потрапив у суперфінал в Київ, що стало справжньою несподіванкою для всіх учасників. З величезною відданою працею дітей і з неймовірною підтримкою батьків, колектив ризикнув поїхати підкорювати столицю України, розуміючи, що конкуренція буде шалена, адже змагатимуться найсильніші танцюристи з різних куточків нашої держави.

У висновку з Києва колектив «Сузір’я» приїхав із двома перемогами: як середня група так і солістка Олександра Дюк вибороли перші місця.

За перемогу у конкурсі колективу вручили 20 тисяч гривень.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська