“Terebovlya.city” – в районному центрі зробили глянцевий журнал про життя в ОТГ

“Теребовлянська громада – наш дім”, – така анотація прикрашає глянцеву обкладинку  “Terebovlya.city”.

Це перший журнал, що розповідає про життя ОТГ, про її людей, красиві місця, успіхи й поразки, розпочаті справи та ідеї. Автор ідеї та редактор – Ілона Козар, керівник ГО “Медіа-центр.Теребовля”, підготовка інформаційних матеріалів – відділ промоції, зв’язків з громадськістю та молодіжної політики Теребовлянської міської ради, дизайн і верстка – Анатолій Зазуляк.

Видання стало можливим за фінансової підтримки агенства США USAID  в рамках програми “Голос громади в місцевому самоврядуванні”, який впроваджує  ФРГО “ЗУРЦ”, партнер прогами DOBRE, – повідомляють на сайті Теребовлянської об’єднаної територіальної громади.

Презентували видання вечірньою програмою за участі команди “Трембовлянський формат”, з вокальним виступом Діани Бернат, під музичний супровід Назара Ліщинського та в об’єктиві фотографа Антона Амраговича. Присутні – всі, хто долучилися до створення журналу чи стали його головними героями, а також – молоді підприємці, представники громадських організацій, установ і закладів, активні жителі ОТГ.

Нині “Terebovlya.city” мандрує громадою. Журнал передадуть у місцеві комунальні організації, підприємства, кав’ярні і ресторації, аби відвідувачі могли його погортати і почитати. І заново (або вперше) познайомитися із Теребовлянською громадою.

Фото з сайту Теребовлянської ОТГ


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська