Теребовля святкує День міста

Теребовля святкує сьогодні храмове свято і день День міста. До речі, празникуватимуть теребовлянці впродовж трьох днів – з 7 по 9 липня.

Заходи проходитимуть на різних локаціях.

Основні ж традиційно відбуваються 7 липня.

Сьогодні заплановане урочисте відкриття оглядового майданчика на міській ратуші, який буде офіційно відкрито для туристів. Звідти на висоті 36 метрів відкривається неймовірний краєвид на усе місто та видно найцікавіші його архітектурні пам’ятки, серед яких і замок.

Після обіду о 16.30 год. теребовлянців та гостей міста чекатимуть у Молодіжному парку. Тут працюватиме Містечко майстрів, де для всіх охочих народні майстри проводитимуть майстер-класи. Для дітей у парку організують розважальну програму.

О 19.00 год, святкування переміститься на велику сцену, на якій відбудуться урочиста частина та масштабний концерт. Присутніх розважатимуть місцеві артисти та творчі колективи, а також гуцул-хуліган Василь Мельникович. На завершення святкового дня – танці під музику кавер-гурту «LaJam».

Наступного дня, 8 липня, на міському стадіоні «Колос» пройдуть шашкові та шахматні турніри, інші спортивні розваги, а о 21.00 год. у Молодіжному парку для гостей та теребовлянців співатиме заслужений артист України Павло Доскоч.

9 липня у парку Т.Шевченка традиційно пройде бібліоліто від Теребовлянської княжої книгозбірні з розвагами для дітей (з 11.00 до 13.00) та кіно просто неба (з 21.00 до 23.00). А ввечері Молодіжний парк знову запрошує на концерт – співатиме Ольга Монастирська. Після концерту всі бажаючі зможуть потанцювати на дискотеці.

До слова, всі три дні для малечі та дорослих працюватимуть атракціони, вулична їжа та торгові точки з продуктами харчування.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська