Тернопіль отримає 190 млн. грн. на добудову Гаївського мосту

Тернопіль отримає 190 млн. грн. на добудову Гаївського мосту. Про це під час робочої поїздки на Тернопільщину повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Конструкція нової транспортної розв‘язки передбачає будівництво двох прогонних будов – шляхопроводів. Одна – над залізничною колією. Її будівництво вже закінчилося і нещодавно рух на мості відновили. Ці роботи виконані за кошти місцевого бюджету. Вони обійшлися Тернополю у 50 млн. грн.

Друга черга робіт – над вулицею Гайовою та дорогою в сторону села Великі Гаї. Це дороговартісний проект і без допомоги державних коштів реалізувати цей проект було б неможливо.

“Через Гаївський шляхопровід проходять міжнародні транспортні коридори, які мають стратегічне значення. Це питання важливе не лише для Тернополя, а й для регіону в цілому. Тому ми неодноразово підіймали його на рівні міністерств та профільних комітетів, – зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш. – Дякую Президенту Володимиру Зеленському за активну позицію у цьому питанні та підтримку нашого регіону. Завдяки спільним зусиллями ще одне стратегічне для області питання знайшло своє вирішення”.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська