Тернопіль змагатиметься у другому раунді відбору до проєкту Open Government Partnership

Нещодавно ініціатива Open Government Partnership оголосила про розширення місцевої програми та запрошення до співпраці нових органів місцевого самоврядування. Тернопільська міська рада разом з ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» подали заявку на участь у конкурсі, за результатами якого Тернопіль став учасником другого раунду приєднання до Open Government Partnership.

Участь в даній ініціативі розширить можливості впровадження кращих міжнародних практик у діяльність місцевого самоврядування та отримання фахових консультацій від міжнародної спільноти.

Нагадаємо, що нещодавно Тернопіль увійшов у ТОП-5 кращих міст України з найбільш сприятливим бізнес-кліматом та ефективним економічним врядуванням. Під час Всеукраїнського форуму Open Data Forum 2019 місто отримало найвищу відзнаку – переможця України за досягнення найвищих стандартів публікації відкритих даних міськими органами управління.

ДовідковоOpen Government Partnership підтримує та пропагує відкрите врядування в органах державної та місцевої влади по всьому світу. Основними принципами ініціативи є прозорість та підзвітність діяльності інститутів влади, включаючи обов’язкове залучення громадян до процесу прийняття рішень.  Членство органу місцевого самоврядування в партнерстві підкреслює високий рівень відкритості врядування влади та показує її готовність до співпраці з громадським сектором.


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська