Тернопільщина готується до найгіршого варіанту розвитку подій у питанні COVID-19, – Володимир Труш

Тернопільщина готується до найгіршого варіанту розвитку подій у питанні COVID-19. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Тернопільської ОДА.
Завдання, які стоять перед закладами охорони здоров’я, – підведення кисню до ліжок, збільшення медичних бригад та ліжок, передбачених для надання допомоги хворим на COVID-19, та формування медичного резерву.
За словами головних лікарів, протягом останніх двох діб різко зросла кількість госпіталізацій з підозрами на коронавірусну інфекцію. Значна частина пацієнтів – у важкому стані.
“Надалі прогнози невтішні. Тому ми сподіваємося на краще, але готуємося до гіршого.
Головних лікарів наполегливо попросив відтермінувати заплановані відпустки і мобілізуватися. Попереду – непрості місяці. Ми повинні прийняти цей удар з гідністю.
Водночас дякую кожному медику, який сьогодні стоїть на варті здоров’я наших пацієнтів – сімейним лікарям, молодшому медичному персоналу, головним лікарям, які організовують роботу, та працівникам лабораторного центру”, – пише Володимир Труш.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська