Тернопільщина матиме ще одного представника у Верховній Раді

Центральна виборча комісія визнала обраним народним депутатом України тернополянина Андрія Шараськіна.

До парламенту від балотувався за списком партії «ГОЛОС» під № 20.

Нагадаємо, що місце під куполом Верховної Ради України звільнилося після того, як очільник списку цієї політичної сили Святослав Вакарчук склав свій депутатський мандат.

Його мала б заміни 19 номер списку Аліна Свідерська. ЦВК навідь визнала її обраною депутаткою, але пані Аліна так і не подала у встановлений законом двадцятиденний строк необхідних для реєстрації її народним депутатом України документів.

«Відтак, відповідно до закону ЦВК визнала обраним народним депутатом України наступного за черговістю кандидата в народні депутати України у виборчому списку Політичної Партії “ГОЛОС” в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Ним став Андрій Шараськін», – повідомили у пресслужбі Центральної Виборчої Комісії.

Шараськін Андрій Андрійович, народився 20 вересня 1977 року. На час виборів – керівник ПП “Театральна компанія Андрія Шараскіна”, член Політичної Партії “ГОЛОС”, проживає в місті Тернополі.

Відомо, що Андрій закінчив середню школа № 9 в Тернополі й Київський театральний інститут ім. Карпенка-Карого.

Він – один із кіборгів Донецького аеропорту. Отримав позивний “Богема” перебуваючи на чолі бойової роти «Правого сектора».

Кавалер ордену «За мужність» III ступеня.

 

о.р.


Джерело | ЦВК

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська