Тернопільщина отримала гуманітарну допомогу з Данії

22 квітня Тернопільщина отримала гуманітарну допомогу від благодійної організації з Данії “Bevar Ukraine”.

Передача благодійного вантажу відбулося на базі медичного постачання у Збаражі.

На Тернопільщину ввезено та розмитнено: 31 апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ), аналізатори крові, обладнання для хірургічних операційних, рентген-обладнання, лікарняні функціональні ліжка, розхідні медичні матеріали та вироби медичного призначення, – повідомила Тернопільська ОДА на сторінці у фейсбуці.

«Ми об’єдналися заради спільної мети: збереження життя і здоров’я наших краян. Зі свого боку облдержадміністрація вела перемовини з “Bevar Ukraine”, забезпечила транспортні витрати й розмитнення.
Натомість благодійний фонд «Світло Реформації» віднайшов час і можливість зібрати цю вкрай необхідну медичну техніку й забезпечити її доставку», — зазначив Володимир Труш.

Від імені усіх жителів Тернопілля очільник області висловив щиру подяку керівнику благодійного фонду Іванові Гонтару й наголосив, що у теперішніх умовах боротьби з СOVID-19, за допомогою цієї техніки високого класу, медики зможуть врятувати не одне життя.

Серед іншого Тернопільщина ще отримала операційні столи (вартість одного становить від 50 до 70 тис. євро), а також багато медичної техніки, що застосовуватиметься у кардіохірургії. Обладнання лікувальні заклади області отримають відповідно до класифікації лікарень, у яких наявні відповідні спеціалісти. До слова, для робочих потреб Управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА подарований автомобіль.

«10 апаратів ШВЛ отримає Перша інфекційна лікарня області, що функціонуватиме на базі протитуберкульозного диспансеру. Решту розподілять між районними закладами охорони здоров’я області. На цей момент розглядається варіант створення на базі медспецпостачання у Збаражі спеціалізованого складу, щоб здійснювати розподіл цих апаратів в міру потреби», — підсумував голова Тернопільської облдержадміністрації.

Фото з посту в соцмережі.


Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська