Тернопільщина отримає майже 15 мільйонів для забезпечення киснем медичних закладів, – Володимир Труш

Тернопільщина отримає майже 15 мільйонів для забезпечення киснем медичних закладів, – Володимир Труш
Тернопільщина отримає 14 млн. 451 тис. грн.  субвенції з державного бюджету для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

«9 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято відповідну постанову. Ці кошти будуть використані на підведення кисню до 549 ліжок, придбання 86 концентраторів та 520 балонів та медичного кисню», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Останні тижні в країні спостерігається зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію.  На Тернопільщині ситуація стабільна. Тернопіль та Бережани більше вийшли з червоної зони. Та хвороба не відступила. З початку епідемії в області підтверджено 16345 випадків коронавірусної інфекції. Інтенсивний показник  становить 1568,9 випадків на 100 тис. населення, що в 2,3 рази перевищує загальнодержавний.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів виділив субвенцію у розмірі понад 570 млн грн на забезпечення лікарень киснем.
Гроші будуть направлені або на централізоване забезпечення киснем, або на закупівлю кисневих концентраторів.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська