Тернопільщина починає втілювати проєкт «DNIESTER CANYON»

Заступник директора департаменту культури та туризму Тернопільської ОДА Надія Галябарда взяла участь в робочій зустрічі щодо впровадження проєкту «DNIESTER CANYON».
Захід відбувся на базі Агенції регіонального розвитку Чернівецької області.
Учасники презентували та обговорювали проєкти Концепції «DNIESTER CANYON, мережа рекреаційно-туристичних маршрутів» і Державної програми розвитку громад Дністровського каньйону на 2022-2027 рр., а також визначали інституційне забезпечення реалізації проєкту.
Нагадаємо, що 33 громади з Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької 4 областей 14 липня цього року підписали найбільшу міжмуніципальну угоду про співробітництво у галузі туризму з реалізації спільного проєкту «Дністровський каньйон» («DNIESTER CANYON»).
Проєкт дасть можливість громадам залучати кошти державного бюджету, отримати міжнародну технічну допомогу, брати участь у проєктах Європейського Союзу. Це зокрема забезпечить відновлення інфраструктури, створення нових робочих місць тощо.
Довідково: Дністровський каньйон — відомий туристичний маршрут, який розташований на території чотирьох зазначених областей. Каньйон є найбільшим в Україні та одним з найбільших у Європі. Його довжина складає близько 250 км. Дністровський каньйон віднесений до 7 чудес України.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська