Тернопільщина в режимі надзвичайної ситуації

У зв’язку з підтвердженням першого випадку захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Заліщицькому районі на Тернопільщині ввели режим надзвичайної ситуації.

“Таке рішення прийняли 20 березня на засіданні оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню COVID-19 на території Тернопільської області”, – повідомив у своєму профілі на фейсбуці голова Тернопільської облради Віктор Овчарук.

Наразі з приводу захворювання чоловіка 1963 року народження обласним штабом вжиті всі протиепідеміологічні заходи, встановлено коло контактних осіб.

“Нагадаємо, 20 березня обласний лабораторний центр підтвердив діагноз COVID-19. Нині фахівці розділяють контактних осіб на ближніх, дальніх та пов’язаних з професійною діяльністю. Будуть проведені профілактичні роботи в епіцентрі хвороби. Дезінфікують будинок хворого та робоче місце. Поліція контролюватиме дотримання вимог карантину. Встановлять контрольні пости. За порушення правил карантину – штраф. В разі, якщо людина, яка перебуває в ізоляції порушить правила і заразить людей коронавірусом її притягнуть до кримінальної відповідальності”, – йдеться у повідомленні Тернопільської облдержадміністрації на сторійнці в соцмережі.

У зв’язку з запровадженням на Тернопільщині режиму надзвичайної ситуації в області проводитимуть санітарну обробку вулиць, приміщень і транспорту, які знаходяться в карантинній зоні.

Для жителів Заліщицького району та сусідніх районів посилять обмеження в пересуванні. На виїздах із районного центру будуть встановлені поліцейські пости. Правоохоронці проводитимуть скрінінг.

Мітки: , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська