Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільщина в жалобі: на фронті загинуло двоє військових з Коропецької громади

Болюча, сумна звістка для мешканців села Горигляди Коропецької громади, що на Тернопільщині. Під час виконання бойового завдання 19 листопада 2023 року на війні з окупантом, поблизу населеного пункту Работине Запорізької області загинули: старший солдат Медведєв Вадим Володимирович (13.05.2001 р.н.) та солдат Коропецький Ігор Іванович (13.10.1994 р.н.).

– Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати подвиг наших земляків, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої держави, – йдеться в повідомленні Коропецької селищної ради.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять героям!

На вшанування пам’яті полеглих воїнів у Коропецькій територіальній громаді 20-26 листопада 2023 року оголошуються Днями жалоби.

На знак скорботи за загиблими забезпечити:
– приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.
– обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська