Тернопільщина вшановує своїх захисників

Напередодні Дня Збройних Сил України голова обласної державної адміністрації Володимир Труш привітав зі святом особовий склад Тернопільський  військовий комісаріат.

Очільник краю подякував військовослужбовцям за високий професіоналізм, за вірність військовій присязі та сумлінне виконання поставлених завдань із забезпечення надійного захисту нашої Батьківщини.

«Сьогодні я щиро вітаю усіх, хто захищає нашу країну – на суші, у воді та повітрі.  Усіх, хто пішов на передову, і тих, хто прикриває тил. Ви – гарантія нашої безпеки», – зазначив голова обласної державної адміністрації.

Він підкреслив, що рівень довіри громадян до Української Армії й надалі залишається найвищим: «Навіть без соціологічних досліджень ми бачимо, з якою повагою і турботою українці ставляться до своїх захисників. Впевнений, наша перемога близько. І це буде, в першу чергу, вашою заслугою, здобутою вашою щоденною роботою. Ми підтримуватимемо наших захисників і завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав життя у цій боротьбі».

Володимир Труш побажав всім міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов`язків та з нагоди Дня Збройних Сил України голова ОДА відзначив військовослужбовців грамотами та медалями «За службу Україні».


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська