Тернопільщину на Всеукраїнському фіналі АФЛУ захищатиме “Айва-Тірас”

Срібний призер вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21 – команда з Борщівщини “Айва-Тірас” (Іванків) сьогодні, 2 квітня, стартує у Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги України (АФЛУ), повідомляє АФТ.

Матчі проходитимуть у Запоріжжі з 2 по 4 квітня. У змаганнях зголосилися взяти участь 21 команда, які розбиті на сім кваліфікаційних груп. “Айва-Тірас” за результатами жеребкування потрапила до групи “А”, де її суперниками будуть “Хмельницькі делікатеси” (Хмельницький) та ФК “Бердичів” (Житомирська область). Обидва матчі кваліфікаційної стадії відбудуться сьогодні, 2 квітня. Перший поєдинок проти ФК “Бердичів” наші земляки розпочнуть о 11.00, другий – проти “Хмельницький делікатесів” – о 18.00.

За підсумками кваліфікаційного раунду 7 команд, що посядуть перші місця та 5 команд, за кращими показниками з других місць у групах, сформують Вищу лігу, а інші  – Першу лігу основного раунду. У фінальному раунді третього змагального дня команди, що посядуть перші місця в своїх групах зустрінуться в півфіналах і фіналах та розіграють нагороди Вищої та Першої ліг відповідно.

Переглянути матчі за участю колективу “Айва-Тірас” можна у прямій трансляції.

Побажаємо команді з Тернопільщини гідно представити Надзбручанський край у славному місті Запоріжжя.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська