Тернопільщину відвідала відомий науковець з Америки

Тернопільщину відвідала відомий науковець зі США, доктор наук зі США, доктор наук в галузі нейропсихології, біхевіорист Тереза Сіансіоло.

У Тернополі вона відвідала обласний центр комплексної реабілітації, ознайомилася з його роботою та поспілкувалася зі спеціалістами.

Директор центру Наталія Турецька разом із заступницею Любов’ю Габрих провели екскурсію приміщеннями, показали реабілітаційне обладнання, ознайомили з  історією становлення закладу.

Спеціалісти розповіли про специфіку своєї роботи й подарували п.Терезі браслет із бісеру, виготовлений дівчатами-вихованцями.

До слова,  кілька працівників Центру  проходять навчальний онлайн-курс у Терези Сіансіоло ”АВА-терапія в інклюзивному просторі”, де здобувають нові знання стосовно корекційної педагогіки у роботі з дітьми і дорослими, в яких наявні проблеми в сприйнятті, засвоєнні інформації, розвитку пам’яті і мови.

Пріоритетними цілями зустрічі була співпраця в різних новітніх сферах реабілітації, впровадження сучасних програм та проєктів, налагодження дружніх взаємозв’язків.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська