Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільська команда «ТНЕУ-Енерго» виборола «срібло» Всеукраїнського турніру «Фінал чотирьох Кубка України 2020» з гандболу

Тернопільські гандболістки із команди «ТНЕУ-Енерго» стали срібними призерками Всеукраїнського турніру «Фінал чотирьох Кубка України 2020».

Такі змагання відбувались 12-13 вересня у Броварах, на арені БСФК. Як повідомляє Федерація гандболу України, перемогу здобула команда «Галичанка» (Львів). Наші землячки із команди «ТНЕУ-Енерго» (Тернопіль), які вперше в своїй історії вийшли у фінал Кубку України з гандболу, зайняли друге місце та виконали норматив майстрів спорту України. В матчі за третє місце «Реал» з міста Миколаєва обіграв херсонську «Дніпрянку», не дозволивши суперницям переломити хід гри у другому таймі, і отримав бронзові нагороди.

Як повідомляє Федерація гандболу України, фінальний поєдинок «Галичанка» – «ТНЕУ-Енерго» розпочався з голу тернопільської команди. Дівчата з Тернополя перед цим сенсаційно вибили з розіграшу «Дніпрянку», але перемогти ще одного фаворита їм не вдалося. «Галичанка» серед усіх команд броварського квартету продемонструвала дійсно найкращий рівень зіграності, індивідуальної майстерності та фізичної готовності. У фіналі вихованки Віталія Андронова шансів «ТНЕУ-Енерго» не залишили – перемога дісталась «Галичанці» (41:25), яка відстояла титул володарок Кубка України. Гравцем матчу у львівського клубу стала Мар’яна Маркевич. У «ТНЕУ-Енерго» найкращою гравчинею фіналу була визнана лінійна Валерія Величанська.

«Фінал чотирьох Кубка України-2020» у Броварах завершився церемонією нагородження переможниць та призерок, а також врученням особистих нагород. Так, особисті нагороди отримали: найкращий воротар – Софія Гуменюк («ТНЕУ-Енерго»), найкраща півсередня – Світлана Аксьонова («Реал»), найкраща крайня – Юлія Макарова («Реал»), найкраща розігруюча – Мар’яна Маркевич («Галичанка»), найкраща захисниця – Тетяна Поляк («Галичанка»), найбільш цінний гравець – Ольга Костецька-Сухецька («ТНЕУ-Енерго»).

Також були відзначені суддівські пари Ірина Ткачук/Тетяна Ракитіна, Микола Шнит/Павло Грищенко та Делегат ФГУ Анатолій Міщук.

Нагородження проводили президент Федерації гандболу України Андрій Мельник, Віце-президент ФГУ Євген Петрушевський, держтренер Олександр Петрушевський та Заслужений тренер України Валерій Войналович.

Команда «ТНЕУ-Енерго» представляє Західноукраїнський Національний Університет (колишній ТНЕУ), Тернопільську обласну школу вищої спортивної майстерності та відділення гандболу Тернопільської ДЮСШ із ігрових видів спорту (тренери Андрій Верцімага та Володимир Лобур).