Тернопільська лікарня збільшила кількість ліжко-місць для хворих на коронавірус 

На 70 ліжко-місць для хворих на коронавірусну хворобу тепер більше у Тернопільській районній лікарні.

Кількість місць збільшили через різке збільшення хворих на COVID-19. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук голова райради Віктор Козорог.

За словами Романа Балабана, медичного директора Тернопільської районної лікарні, у закладі з самого початку було 45 ліжок, потім 55, сьогодні є 70 ліжок для хворих на COVID-19.

Станом на 7:30 ранку 30 березня у лікарні перебувало 60 пацієнтів з коронавірусом, але госпіталізації тривають і до кінця буде 63-64 особи.

За словами медиків, на сьогодні у лікарню госпіталізовують у разі крайньої потреби. З 60 пацієнтів Тернопільської районної лікарні – 6 перебувають в реанімації та 3 на апаратах ШВЛ. Вік пацієнтів від 50 до 70 років.

Медики Тернопільської районної лікарні на сьогодні забезпечені усім необхідним для надання допомоги хворим на COVID-19, також лікарі отримують обіцяні державою доплати.

«Від імені усіх жителів тернопільського району дякую медикам районної лікарні за кваліфіковану та своєчасну допомогу для хворих на коронавірус. Також закликаю, особливо старших жителів Тернопільського району, та осіб з хронічними захворюваннями – берегти себе, уникати скупчення людей, носити захисні маски, користуватися антисептиками та за можливості отримати щеплення від коронавірусу. В разі екстреної ситуації, прохання зв’язатися зі своїм сімейним лікарем, або ж телефонувати на швидку», – зазначає Віктор Козорог.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська