Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільська “Нива” піднімається на друге місце в турнірній таблиці

Після ганебного домашнього програшу «Ниви» (1:4) від команди «Діназ» з міста Вишгорода Київської області, у неділю, 7 квітня, тернополяни в Умані, де зараз свої домашні поєдинки проводить запорізький «Мателург», зіграли матч 3 туру чемпіонату першої ліги України в групі «Вибування».

В дебюті зустрічі команди обрали обережний, навіть економний футбол, адже стовпчик термометра показував більше 22 градуси тепла. І якщо не враховувати першого гострого моменту за участю нашого Андрія Різника, коли поблизу 11-метрової позначки він завдав прицільний удар в сторону воріт суперника і мʼяч влучив у поперечину, то можна твердити, що ініціативу в першому таймі частково перейняв молодий колектив із Запоріжжя. «Металургу» вдалось створити кілька небезпечних вилазок до воріт голкіпера «Ниви» Іллі Ольхового, однак реалізація моментів бажала бути кращою.

Відразу ж спрацювало давнє правило: не забиваєш ти – забивають тобі. На 34 хвилині тернополянам вдалось розігнати швидку атаку, вивести на ударну позицію Дениса Голуба, який вдало реалізував свій момент та відкрив рахунок.

Подібний епізод виник і на останніх хвилинах першого тайму. Цього разу забивати міг Роман Волохатий, але реалізувати свій момент капітан «Ниви» не зумів.

Друга частина поєдинку стала більш відкритою. Номінальні господарі хотіли бодай зрівняти рахунок, почали діяти більш гостро у фазі атаки, забуваючи про захист. Цим на 62 хвилині поєдинку тернополяни і скористались. Денису Голубу вдалось втекти від крайнього захисника запоріжців та прострільною передачею знайти Дениса Довбецького, який за кілька хвилин до цього зʼявився на футбольному полі і відразу реалізував свою першу нагоду – 0:2. «Металург» не полишав надій врятувати гру, однак тернопільська «Нива» втримала свій виграш.

Після цього туру жовто-зелені займають другу позицію в турнірній таблиці групи «Вибування», набравши 26 очок.

У 4-му турі наші футболісти 13 квітня спробують реабілітуватися перед власними вболівальниками за прикру поразку від «Діназу». Цього разу з аутсайдером, футбольним клубом «Чернігів».