Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільська “Нива” зіграла з ФК “Чернігів” в нічию

13 квітня на Центральному міському стадіоні імені Романа Шухевича в Тернополі відбувся поєдинок в рамках 4 туру Чемпіонату Першої Ліги групи “Вибування” між “Нивою” та “Черніговом-ШВСМ”.

Важливий матч з турнірної точки зору для обох команд. “Нива” до поєдинку підходила в статусі фаворита зустрічі, команда задля виконання завдання на сезон, а саме збереження місця прописки в Першій Лізі неодмінно повинна була перемагати, тим паче, що цього потребувала місцева публіка, яка болісно згадувала прикру поразку у минулому домашньому поєдинку проти “Діназу”. Матч тоді завершився 1:4 на користь гостей.

Наставники футбольного клубу “Чернігів” також вимагали від своїх підопічних перемоги, адже їх команда знаходиться на останньому – 10 місці в турнірній таблиці групи “Вибування”, що загрожує їм вильотом до третього по силі дивізіону України.

Вже в дебюті зустрічі жовто-зелені проявили свої наміри до жаги перемоги. На 4 хвилині зустрічі близько центра поля Андрій Різник розвивавши швидку контратаку вивів на побачення віч-на-віч з голкіпером Дениса Голуба, який впевнено його реалізував. Однак арбітр матчу – Вдовіна Олександра здійснила грубу помилку. Вона зафіксувала фол в моменті боротьби 10-тки тернопільської “Ниви” за мʼяч та скасувала взяття воріт.

Після цього гра лише набирала обертів, тривала на зустрічних курсах. Яскравими епізодами запамʼятались Ілля Ольховий, який врятував тернополян від пропущеного мʼяча при виході віч-на-віч Павла Федосова. Також у першому таймі поблизу воріт суперника гострими діями запамʼятався Богдан Козак, на екваторі першої половини гри 24-тий номер жовто-зелених пробивав в бік воріт суперників, де мʼяч влучив у руку захисника ФК “Чернігів”, пенальті за яке не було призначено, а вже на 45+1 хвилині Богдан завдавав удару з штрафного, мʼяч пролетів трішки вище поперечини.

У другому таймі “Нива” продовжувала створювати небезпечні моменти поблизу воріт суперника. Особливої небезпеки приносили стандарти, яких тернополяни заробляли не мало. Можна відзначити 2 ідентичних удари Андрія Зіня після навісних передач від кутового прапорця, постріли від Романа Волохатого, Андрія Бея. У всіх епізодах мʼяч по зрадницьки пролітав над каркасом воріт. В середині другого тайму небезпечно в штрафний майданчик вривався Денис Голуб, той намагався прострілювати на пусті ворота Роману Волохатому, однак надійно в епізоді зіграв Герасименко Денис – голкіпер “Чернігова”. Під завісу поєдинку команди створили ще декілька небезпечних епізодів, однак відзначитись  ніякій із команд так і не вдалось. Матч так і завершився із нулями на табло.

Чемпіонат Першої Ліги. Група “Вибування”