Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільська студентка перемогал у кількох міжнародних мистецьких конкурсах

Третьокурсниця Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької Ангеліна Крамар здобула дві перші премії на міжнародних конкурсах мистецтв, які відбувалися у Києві дистанційно.

Третьокурсниця відділу «Теорія музики» подала власні роботи на ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Королівство успіху», який проводився за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України, а також на Міжнародний конкурс мистецтв «ART ЕЛІТА», зорганізований Центром культурних та освітніх програм. Журі обох конкурсів визнали доробки Ангеліни Крамар найкращими у номінації «Музично-теоретичні дисципліни».

Подяки від організаторів конкурсів отримала і викладачка студентки Любов Рогачевська «за професійну підготовку учасниці до конкурсу, плідну творчу співпрацю…», «за сумлінну працю та високий професіоналізм, за відкриття талантів у своїх вихованців».


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська