Тернопільські біатлоністи Назар Парадовський та Тетяна Тарасюк виграли «Гонку майбутніх чемпіонів» у Луцьку

Тернопільські спортсмени Назарій Парадовський та Тетяна Тарасюк стали переможцями Всеукраїнських змагань з літнього біатлону «Гонка майбутніх чемпіонів». Такий турнір відбувся у Луцьку. У програмі була естафетна гонка (1 юнак +1 дівчина), що пролягала центром міста. Для участі у цьому видовищному та захоплюючому виступі приїхали дев’ять команд з Тернопільської, Львівської областей та Закарпаття – хлопці та дівчата 2008, 2004 та 2007 років народження. «Гонку майбутніх чемпіонів» було присвячено Дню захисників та захисниць України.
Переможцями змагань стали тернопільські спортсмени – вихованець ОДЮСШ із зимових видв спорту Назарій Парадовський та випускниця школи, а зараз учениця ТО ШВСМ Тетяна Тарасюк. Тренуються юні біатлоністи під керівництвом Назарія Бурика, – повідомляється на сторінці школи у соцмережах.
«Це одиночна, змішана естафета. Вуличні змагання у Луцьку плануємо зробити традиційними і наступного разу зібрати на трасі представників з усіх регіонів України», – розповів голова Луцької федерації біатлону Василь Покотилець.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська