Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільські бібліотекарі організували «Мобільну бібліотеку» для військових

Тернопільські бібліотекарі  реалізують проєкт «Мобільна бібліотека» для військових. Вони збирають книги і віддають їх військовим, які перебувають на лікуванні у місцевих медзакладах. Такі акції вони влаштовують другий рік поспіль.

Так, в один із медзакладів працівники книгозбірні завітали до бійців 6 лютого. Окрім книг, українських захисникам вони принесли солодощі.

«У відділеннях, де перебувають наші воїни, організований книжковий куточок мобільної бібліотеки, де читачами є воїни Збройних сил України. У кожній бібліотеці міста спільно з активними читачами свого часу було зібрано понад 300 книг для реалізації проєкту. Це книги: з історії України, українська та світова класика, фантастика, нон-фікшн – книги з історії створення брендів, історії відомих особистостей, мемуари, біографії та автобіографії, комікси, популярні книги українських та зарубіжних авторів. Дякуємо усім, хто приєднався і кожному, хто ділиться з нашими пораненими захисниками книгою, молитвою і теплим словом», – розповіли організатори акції.


Джерело | TeNews

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська