Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільські боксери здобули “золото” та “бронзу” на Чемпіонаті України

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22-х років пам’яті Андрія Огородника відбувався 12-19 травня у Рівному.

Участь у змаганнях взяли майже дві сотні учасників з різних куточків України. Тернопілля на чемпіонаті представили боксери Тернопільської обласної федерації боксу. Спортсмени є вихованцями спортивних шкіл КДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу) та ОДЮСШ з літніх видів спорту.

Змагання є відбірковим до Чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків та жінок U22, що пройде в Софії (Болгарія) з 10 по 21 жовтня 2024 року.

Найкраще серед боксерів виступили дівчата. Про це «Тернополянам» розповів їхній тренер Руслан Фірман.

Так, 1 місце здобула багаторазова чемпіонка України, майстер спорту Каріне Айрапетян, якій не було рівних в категорії 75 кг.

3 місце на змаганнях здобула Соломія Голован. Боксерка змагалася у ваговій категорії 52 кг.

Серед боксерів-чоловіків майстерно проявив себе Микола Загородний (вагова категорія 71 кг). У поєдинку за вихід в півфінал він поступився більш досвідченому боксеру та зайняв 5 місце.

Тренуються спортсмени під керівництвом Руслана Фірмана та Володимира Шнуровського. Боксери є представниками ШВСМ, ФСТ «Динамо» та КДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу). Тренуються в БК «Шкіряна рукавичка», СК «Текстильник», СК «Палац спорту».


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська