Тернопільські борці привезли зі змагань три “срібла”і дві “бронзи”

Три «срібла» і дві «бронзи» у здобутку тернополян на Всеукраїнському юнацькому турнірі з вільної боротьби на призи Павла Олійника у Хмельницькому.

Понад двісті учасників із Житомирської, Київської, Рівненської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей та міста Києва стали учасниками Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи Заслуженого майстра спорту України з вільної боротьби, чемпіона Європи, бронзового призера чемпіонатів світу Павла Олійника. Такі змагання відбулись у Хмельницькому.
У складі команди Тернопільської області виступали і вихованці ТОДЮСШ з літніх видів спорту. У своїх вагових категоріях юні борці показали такі результати:
2 місце у в/к до 47 кг – Баран Валентин (Теребовля, тренер Перхалюк В.М.);
2 місце у в/к до 53 кг – Комаровський Назар (Тернопіль, тренер Лозинський І.А.);
2 місце у в/к до 59 кг – Крючковський Владислав (Теребовля, тренер Перхалюк В.М.);
3 місце у в/к до 38 кг – Юнь Олександр (Тернопіль, тренер Лозинський І.А.);
3 місце у в/к до 53 кг – Вархоляк Іван (Тернопіль, тренер Куриляк О.Ю.), – ідеться на Інтернет-сторінці школи у соцмережах.
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська