Тернопільські каратисти стали призерами чемпіонату і кубку Європи в Румунії

Юні спортсмени з Тернополя стали призерами чемпіонату та кубку Європи з кіокушин-кан карате-до.

Протягом 7-8 вересня у Румунії в місті Клуж-Напока відбувся чемпіонат Європи та інтернаціональний кубок Європи з кіокушин Кан карате-до.

У змаганнях взяли участь 600 спортсменів із 25 країн Європи, Азії та Північної Америки.

Призерами змагань стали учні ДЮСШ №1 міста Тернополя. Срібну нагороду здобув Тарас Якимець, бронзові медалі завоювали Станіслав Язловецький та Андрій Минько.

«Троє наших учнів, вихованців Тетяни Чубатої повертаються додому з нагородами. Ми безмежно радіємо за наших спортсменів! Величезна подяка Тетяні Богданівні за найкращу підготовку», – поділилися у спортивній школі №1.

Мітки: , , , ,