Тернопільські легкоатлети завоювали три медалі на чемпіонаті в Києві

Три медалі вибороли Тернопільські юні легкоатлети на чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства серед юнаків 2008 р.н. і молодше, який відбувся 2-3 березня в м.Києві. Про це повідомляє інтернет-видання “Тернополяни“.

Срібними призерами стали: в змаганнях зі спортивної ходьби на 1000 м + біг на 800 м вихованка обласної ДЮСШ Ронталюк Софія (тренер Стефанишина Ольга); в бігу на 400 м + 200 м вихованець Зборівської ДЮСШ Вацлавів Віктор (тренер Небельський Володимир);бронзову нагороду в бігу на 800 м +200 м виборола Цимбалюк Валерія (Кременецька ДЮСШ, тренер Каленік Наталя).

Інші учасники показали такі результати:Стефанів Арсен в бігу на 800 м + 200 м (Бережанська ДЮСШ, тренер Дуда Володимир) став восьмим; Кулеба Уляна в спортивній ходьбі на 1000 м + біг на 800 м – одинадцята (ОДЮСШ, тренер Стефанишина Ольга); Посівайло Аліна (Зборівської ДЮСШ, тренер Небельський Володимир) в бігу на 800 м + 200 м – п’ятнадцята; Павук Вадим (КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Данилюк Олег) в бігу на 60 м +200 м – вісімнадцятий;Тихоненко Уляна (КУТОР ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренер Клименко Олена) в бігу на 60 м +200 м – двадцята.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська