Тернопільські легкоатлети здобули в Луцьку п’ять медалей на чемпіонаті України серед дорослих та молоді

На чемпіонаті України серед дорослих та молоді, який проходив 29-30 серпня в Луцьку, знову порадували наші легкоатлети, показавши високі результати та виборовши п’ять медалей. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, в бігу на 3000 метрів з перешкодами знову впевнену перемогу і, відповідно, золоту нагороду, здобула Стребкова Наталія (10.01,77 сек, тренер Степанюк Олександр, ШВСМ).

Срібну медаль на дистанції 5000 м з результатом 14.21,64 виборов Стребков Іван (ШВСМ, тренери Борейко Михайло, Степанюк Олександр).

Також в бігу вихованка Зборівської ДЮСШ Долинчук Оксана (тренер Небельський Володимир) на дистанції 800 м (2.08,62 сек) завоювала бронзову медаль серед молоді та стала сьомою серед дорослих.

Шилівський Олександр (ШВСМ, тренер Панасюк Іван) з результатом 50.85 м в метанні диску здобув бронзову нагороду серед дорослих та срібну – серед молоді.

Щодо інших учасників, то четвертою в стрибках в висоту стала Сефанишина Христина; восьмі місця в стрибках в довжину та потрійному зайняли – Крук Сергій та Чорнота Дмитро, і в стрибках в висоту Хома Олександр став десятим.


Джерело | Управління фізичної культури та спорту ТОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська