Інспектори відділу зв’язків із громадськістю завітали до юридичного факультету, щоб поговорити зі студентами про особливості роботи патрульного. Про це розповіли на сторінці спецслужби.
Майбутні юристи дізналися про передбачену законом відповідальність для водіїв, які порушили ПДР, про підстави для зупинки транспортного засобу, недопустимість керування автомобілем в стані сп’яніння, про законні дії та вимоги поліцейського, під час виконання службових обов’язків.

Інспектори продемонстрували молодим людям, як відбувається зупинка автомобіля, спілкування з водієм та комунікація патрульних між собою. Майбутні правники мали змогу відчути себе охоронцями порядку та спробували поспілкуватися з імітованим правопорушником. Поліцейські нагадали присутнім основні правила дорожнього руху та наголосили на недопустимості керування транспортним засобом в стані сп’яніння.

Щоб наочно продемонструвати студентам, як змінюються відчуття та світосприйняття людини, яка вживала алкогольні напої, патрульні запропонували присутнім протестувати алкоокуляри. Це прилад, який змінює візуальне сприйняття навколишнього світу та координацію рухів. Всі охочі спробували свої сили та виконали запропоновані завдання.
