Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільські пауерлфітери вдало завершили спортивний рік

Впродовж тижня у місті Коломия Івано-Франківської області тривав ряд заключних у цьому році офіційних всеукраїнських змагань, що проходили під егідою Федерації пауерліфтингу України. З 18 до 24 листопада на помостах місцевого ФСК «Локомотив» змагались понад 250 спортсменів із двадцяти областей України і міста Києва. На цих турнірах успішно виступила збірна нашої області, до складу якої увійшли вихованці Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту, спортивних клубів «Олімп» (Тернопіль) і «Спортлайф» (Чортків).
Як повідомив голова Тернопільського осередку Федерації пауерліфтингу України Ігор Лисий, змагаючись за Кубок України з класичного жиму лежачи серед чоловіків та жінок (18-19 листопада), Тетяна Каськів (м. Чортків, тренер Ігор Тимофтей) у ваговій категорії 47 кг з результатом 52.5 кг посіла перше місце. Також на цьому турнірі Михайло М’яхкота у ваговій категорії 83 кг з результатом 147.5 кг був четвертим, а Максим Щур у ваговій категорії 93 кг з результатом 165 кг посів шосте місце.
У Кубку України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок (19-20 листопада) тернополяни здобули п’ять нагород. Зокрема, Марія Полянська (в/к 52 кг) завоювала золоту медаль із новими рекордами України серед дівчат у присіданнях зі штангою 162.5 кг, становій тязі 155 кг і сумі 402,5 кг. Також Марія посіла перше місце в абсолютній першості. Ще одне «золото» виборола Анастасія Лиса (в/к 57 кг) та зайняла друге місце в абсолютній першості із сумою трьох вправ 407,5 кг. Срібну медаль здобула Альона Канюка (в/к 57 кг) і вперше виконала норматив майстра спорту України із сумою трьох вправ 382,5 кг. Бронзову нагороду отримала Софія Бздир (в/к 63 кг) із сумою трьох вправ 335 кг.
Загалом жіноча збірна Тернопільської області посіла на цих змаганнях перше командне місце. А ще одну «бронзу» приніс команді Ігор Грошко серед чоловіків (вагова категорія 83кг) із сумою трьох вправ 590 кг.
У Кубку України з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, що тривав 20-21 листопада, жіноча збірна Тернопільської області посіла друге командне місце, а команда чоловіків здобула перше загальнокомандне місце. Наші спортсмени відзначились такими результатами: серед жінок Полянська Марія (в/к 52 кг) – 1 місце (результат 90 кг) та 3 місце в абсолютній першості; Лиса Анастасія (в/к 57 кг) – 2 місце (результат 80 кг); Канюка Альона (в/к 63 кг) – 1 місце (результат 77,5 кг); Бздир Софія (в/к 63 кг) – 3 місце (результат 75 кг); серед чоловіків Музика Вадим (в/к 59 кг) – 2 місце (результат 115 кг); Лозинський Іван (в/к 66 кг) – 2 місце (результат 125 кг), Лясковець Антон (в/к 83 кг) – 1 місце (результат 215 кг), Гайдамаха Андрій (в/к 83 кг) – 2 місце (результат 160 кг), Гайдамаха Богдан (в/к 93 кг) – 3 місце (результат 210 кг), Шандригось Віктор (в/к 93 кг) – 4 місце (результат 185 кг), Карапулько Тарас (в/к 105 кг) – 2 місце (результат 237,5 кг) та вперше виконав норматив майстра спорту України; Бубен Тарас (в/к 120 кг) – 1 місце (результат 285 кг) та 2 місце у абсолютній першості.
Ще одними змаганнями у Коломиї став Кубок України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, який проходив 21-24 листопада. На цьому турнірі Тетяна Каськів у ваговій категорії 47 кг здобула срібну нагороду з результатом 255 кг, а Тарас Штокал (м. Чортків, тренер Ігор Тимофтей) у ваговій категорії 83 кг з результатом 615 кг посів шосте місце та виконав вперше норматив майстра спорту України.
Тернопільських атлетів готували до змагань тренери ОДЮСШ із літніх видів спорту Ігор та Анастасія Лисі і Андрій Злочовський. Переможці і призери відзначені дипломами, медалями, а переможці в абсолютних і командних першостях – кубками.
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні