Тернопільські поліцейські нагадують про кримінальну відповідальність за незаконне зберігання зброї

До правоохоронців Тернопільщини надійшло повідомлення про те, що місцевий мешканець незаконно володіє зброєю і боєприпасами. Під час санкціонованого обшуку працівники поліції виявили в помешканні чоловіка два десятки патронів калібру  5,6 мм.

«Поліцейські вилучили усі небезпечні знахідки та передали на експертизу. Відомості про подію внесено до ЄРДР згідно статті 263 Кримінального кодексу України», – інформують в поліції. 

Працівники поліції застерігають громадян – за незаконне придбання, носіння і зберігання вогнепальної та холодної зброї, її застосування передбачено кримінальну відповідальність та тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі строком до 7 років. Навіть у час війни зброю, боєприпаси, вибухівку не можна зберігати без відповідної реєстрації.

В той же час, згідно частини третьої цієї статті – особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська