Тернопільські рятувальники взяли участь у заходах на честь рятувальників-добровольців

Делегація Головного управління ДСНС України у Тернопільській області та представники добровільної пожежної команди села Білокриниця, Кременецького району, взяли участь у молебні та урочистому проходженні, яким вшанували рятувальників-добровольців.

У селі Маріямпіль Дубовецької територіальної громади, в єдиному в Україні біблійному саді, відбулися заходи, присвячені рятувальникам-добровольцям. Участь у заходах взяли партнери з Польщі, добровільні пожежні команди з Хмельниччини, Львівщини, Рівненщини та Тернопільщини, представники влади, територіальних громад та Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.
Присутні мали змогу побачити функціонування Літньої школи безпеки життєдіяльності для дітей, яка вже третій рік поспіль проводиться у Дубовецькій територіальній громаді на базі ДПК Лани та функціонує у формі табору.
Представники Дубовецької територіальної громади поділилася передовим досвідом створення та функціонування Асоціації добровільних пожежних команд Івано-Франківщини, а також розповіла про функціонування та шляхи фінансування добровільної пожежної команди.

Мітки: , ,

Джерело | ГУ ДСНС України у Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська