Тернопільські спортсмени здобули 16 медалей на Відкритому Кубку Івано-Франківської області з легкоатлетичних метань

16 призових місць вибороли вихованці тренерів Галини Шмуляєвої та Леоніда Дахновського з обласної ДЮСШ на Відкритому Кубку Івано-Франківської області з легкоатлетичних метань серед ДЮСШ, СДЮШОР та ОТГ, який відбувся 24 жовтня в смт. Вигода.

В змаганнях взяли участь юні метальники з Надвірної, Коломиї, Калуша, Івано-Франківська, Тернополя та Матіївської ОТГ, які боролись за нагороди в трьох вікових групах: 2003-2004, 2005-2006, 2007 р.н. і молодші. Чудова осіння погода, позитивний настрій спортсменів сприяли високим результатам, відтак наші атлети зуміли гідно проявити себе в усіх вікових групах, – інформує Федерація легкої атлетики Тернопільської області.

В старшій віковій групі переможцем Кубку в метанні спису став Петришин Степан (48.76 м), а Мостова Дарина виборола срібну нагороду в штовханні ядра (11.14 м) та бронзову в метанні спису (28.84 м), ще одна бронзова нагорода в метанні спису (30.86 м) за Прокопець Максимом.

В середній віковій групі дві золоті нагороди в метанні спису (41.26 м) та штовханні ядра (14.59 м) виборов Навроцький Олексій; Питель Катерина стала першою в метанні спису (23.50 м) та третьою – в штовханні ядра (8.70 м); Маргусь Ігор здобув дві «бронзи» – і у штовханні ядра (13.12 м), і в метанні списа (30.30 м).

Серед наймолодших відзначилася Лойко Анастасія, яка в метанні спису (19.69 м) стала переможцем та в штовханні ядра (7.04 м) зайняла друге місце; Войтюк Анастасія в штовханні ядра (6.28 м) завоювала срібну медаль, у метанні спису Процик Вікторія та Бородій Аліна вибороли друге та третє місця і Захарків Дмитро в штовханні ядра став третім. Четверті місця в своїх вікових групах посіли: в штовханні ядра Гінзула Володимир (11.40 м) та Васильків Максим (12.94 м) і в метанні спису Процик Вікторія.

Фото за сторінки Федерації легкої атлетики Тернопільської області у соцмережах.


Джерело | управління фізичної культури та спорту ТОДА

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська