Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільські спортсмени здобули 6 медалей на Чемпіонаті України з дзюдо (ФОТО)

Студенти Тернопільського педагогічного університету здобули медалі на Чемпіонаті України з боротьби дзюдо серед спортсменів з вадами слуху. Про це повідомили на сторінці навчального закладу. Змагання відбулися 27-28 листопада в селі Баранинці Закарпатської області.
У складі збірної команди Тернопільської області успішно виступили студенти факультету фізичного виховання ТНПУ, учні Тернопільського регіонального центру “Інваспорт”. Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг чемпіонкою стала студентка факультету фізичного виховання, майстер спорту України Софія Волянюк. Першокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 78 кг здобула бронзову нагороду змагань. У надважкій ваговій категорії понад 78 кг першокурсниця факультету фізичного виховання, заслужений майстер спорту України Марія Бала здобула срібну медаль, поступившись своїй основній конкурентці.
Серед чоловіків срібну нагороду у ваговій категорії до 60 кг виборов другокурсник факультету фізичного виховання, майстер спорту України Іван Костенко. Другокурсник  Віктор Блоха у ваговій категорії до 66 кг і студент третього курсу Микола Василик у ваговій категорії до 73 кг здобули бронзові нагороди чемпіонату.
За результатами змагань спортсмени відібрані в склад збірної команди України і мають шанс виступити на майбутніх міжнародних стартах.

Мітки: , , ,