Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільські спортсмени здобули «золото» і «срібло» на всеукраїнському чемпіонаті з боксу

Днями в Умані відбувався чемпіонат України з боксу серед студентів. Участь у змаганнях взяли 140 спортсменів із 57 навчальних закладів України. Серед них – тернопільські боксерки ТОФБУ, вихованці клубу «Шкіряна рукавичка» Олеся Крисюк та Каріне Айрапетян.
Олеся Крисюк (вагова категорія 81 кг) стала чемпіонкою змагань. Дівчина посіла 1 місце. У фінальному поєдинку вона перемогла боксерку зі Львова. Олеся Крисюк навчається у Західноукраїнському національному університеті.
Каріне Айрапетян (вагова категорія 81 кг) провела важкий півфінальний поєдинок. За явної переваги в третьому раунді вона перемогла львівську боксерку, а у фінальному поєдинку поступилася спортсменці з Дніпра та посіла 2 місце. Каріне Айрапетян навчається у Тернопільському національному педагогічному університеті.
Боксерки є представницями ШВСМ та товариства «Динамо», тренуються у СК «Текстильник» та «Шкіряна рукавичка» під керівництвом Руслана Фірмана.